Uitzending It Takes 2

Uitzending It Takes 2 – vrijdag 7 juni 20:30 uur

Eind maart zijn er tv-opnames gemaakt op onze school door Talpa Producties voor het programma It Takes 2 van SBS6. It Takes 2 is een Nederlands televisieprogramma waarin bekende Nederlanders het tegen elkaar opnemen in een zangwedstrijd.

Aan dit programma doet een oud-leerlinge van onze school mee: Lisa Michels (www.lisamichels.nl). Zij heeft een mooie carrière opgebouwd na school en momenteel werkt zij als host en reporter voor Shownieuws SBS6 en is zij een bekend YouTuber en actrice.

Eén aflevering van It Takes 2 staat in het teken van jeugdsentiment. Lisa gaat een lied zingen over haar jeugd en geeft aan dat ze dierbare herinneringen heeft aan haar middelbare school, College de Heemlanden. Samen met haar coach Waylon heeft zij eind maart herinneringen opgehaald aan haar middelbare schooltijd.

Op vrijdag 7 juni om 20.30 uur is deze aflevering te zien bij SBS6. Dus zit allemaal klaar voor de buis!

Foto: Instagram @Lisamichelsofficial