European Parliament Ambassador School

De eersteklassen zijn dit jaar aan de slag gegaan met het (nieuwe) halfjaarsvak EPAS. EPAS staat voor European Parliament Ambassador School. Dit houdt in dat wij het als school belangrijk vinden dat onze leerlingen voldoende weten over de Europese Unie. Tijdens dit vak leren zij meer over de Europese Unie, bijvoorbeeld over het ontstaan en de invloed van de EU op hun leven, maar ook leren we de leerlingen om een eigen mening te vormen en is het belangrijk dat ze vanuit verschillende invalshoeken naar een probleem kunnen kijken.

Binnen dit vak wordt er in projectgroepen gewerkt. Dit doen we met behulp van EduScrum, waardoor onze leerlingen goed leren samenwerken. Scrum/Agile kent u wellicht vanuit het bedrijfsleven, waarbij deze versie voor het onderwijs is aangepast. De eerste stappen zijn inmiddels gezet en de leerlingen zijn druk in de weer met hun ‘project’.

Zie foto’s voor een impressie.