Datum Tijd Omschrijving Voor wie?aflopend sorteren
ma 11-03 t/m vr 15-03
uitwisseling Arus Denemarken 3e klas & (uitwisseling Rome A5?) havo 3, atheneum 3 en 3+
ma 10-12
10:15-20:15
excursie LO ski reis naar Bottrop A3A,A3B
ma 10-12
08:15-17:45
excursie LO ski reis naar Bottrop A3C,A3D,A3E
vr 12-10
dag van de Spaanse taal alle leerjaren
di 30-10
lesvrije dag leerlingen (i.v.m. studiedag) alle leerjaren
vr 21-12
optie: kerstviering alle leerjaren
wo 17-04
dag van de Duitse taal alle leerjaren
vr 21-12
optie: start kerstvakantie na de kerstactiviteit alle leerjaren
do 08-11
dag van de Franse taal alle leerjaren
do 14-03
excursie Amersfoort atheneum 2
ma 01-10
hele dag
excursie Ieper atheneum 3
di 18-12
Gedichtendag (Theater a/d Slinger) atheneum 3 en 3+
ma 06-05 t/m vr 10-05
excursie Londen/Madrid atheneum 3+
vr 05-07
mentoruitje atheneum 4
ma 12-11
blok 1 t/m 5
dansprojectdag A4 op school en theater – blok 1 t/m 5 (blok 6 gaat gewoon door) atheneum 4
di 09-07
9.30-10.30
inzagemoment toetsen atheneum 4
vr 05-10
hele dag
excursie aardrijkskunde Mainport Rotterdam atheneum 4 (aardrijkskunde)
di 12-03
fietsexcursie Utrecht (levo i.c.m. geschiedenis) atheneum 4 en 4+
di 09-04
stage atheneum 5 atheneum 5
ma 24-09 t/m di 25-09
introductie U-Talent campus atheneum 5
di 29-01
15:00
opstartmoment PWS A5 tijdens mentorles atheneum 5
ma 11-03 t/m di 12-03
voorbereiding excursie U-talent campus atheneum 5
ma 17-06
Thesisdag U-talent campus atheneum 5
di 18-06
communitydag en eindgesprekken U-talent campus atheneum 5
di 12-03
09:00-14:30
projectdag atheneum 5
ma 04-02
moduledag U-talent campus atheneum 5
ma 04-02
demo practicum scheikunde op de UU (A5) atheneum 5
di 04-12
moduledag U-talent campus atheneum 5
vr 05-07
15:00
BBQ (atheneum 5) atheneum 5
vr 15-03
hele dag
OPTIE: Up^2 (bovenbouwpracticum, locatie: Universiteit Utrecht) atheneum 5
ma 11-02
ochtend
demo practicum scheikunde op de UU (A5) atheneum 5
di 09-07
10.30-11.30
inzagemoment toetsen atheneum 5
wo 16-01
Stuvo atheneum 5 (locatie: Hogeschool Utrecht) atheneum 5
di 13-11
moduledag U-talent campus atheneum 5
ma 25-03
moduledag U-talent campus atheneum 5
di 21-05
moduledag U-talent campus atheneum 5
vr 18-01
moduledag U-talent campus atheneum 5
vr 16-11
Alympiade (wiskunde A en C) en wiskunde B-dag (wiskunde B) atheneum 5
di 09-10
moduledag U-talent campus atheneum 5
zo 26-05 t/m wo 29-05
optie 2: excursie U-talent campus atheneum 5
zo 07-04 t/m wo 10-04
optie 1: excursie U-talent campus atheneum 5
di 05-03
moduledag U-talent campus atheneum 5
vr 12-07
excursie Meijendael atheneum 5
vr 12-10
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
vr 14-12
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
vr 10-05
13.30-16.30
CSE examen Nederlands atheneum atheneum 6
ma 17-12
moduledag U-talent campus atheneum 6
di 27-11
hele dag
praktische toets A6 scheikunde (hele dag) atheneum 6
vr 19-10
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
vr 28-09
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
vr 01-02
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
ma 13-05
13.30-16.30
CSE examen biologie atheneum atheneum 6
di 14-05
09.00-11.30
CSE examen Duits atheneum atheneum 6
vr 30-11
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
ma 03-12
moduledag U-talent campus atheneum 6
di 14-05
13.30-16.30
CSE examen economie atheneum atheneum 6
wo 15-05
09.00-12.00
CSE examen kunst (b/d/d/m/a) atheneum atheneum 6
di 05-02
moduledag U-talent campus atheneum 6
wo 15-05
13.30-16.00
CSE examen Engels atheneum atheneum 6
ma 07-01
moduledag U-talent campus atheneum 6
vr 17-05
09.00-12.00
CSE examen aardrijkskunde atheneum atheneum 6
di 08-01
Thesissymposium U-talent campus atheneum 6
vr 09-11
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
ma 01-10 t/m di 02-10
Thesis terugkomdag U-talent campus atheneum 6
vr 08-02
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
vr 17-05
13.30-16.30
CSE examen natuurkunde atheneum atheneum 6
vr 07-12
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
ma 12-11 t/m di 13-11
Thesis terugkomdag U-talent campus atheneum 6
vr 11-01
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
ma 20-05
13.30-16.30
CSE examen wiskunde A,B,C atheneum atheneum 6
vr 15-02
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
di 21-05
13.30-16.30
CSE examen m&O atheneum atheneum 6
vr 05-10
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
vr 16-11
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
wo 22-05
13.30-16.00
CSE examen Frans atheneum atheneum 6
do 11-07
13:00/16:00/19:30
diplomauitreiking in Theater aan de Slinger (atheneum 6) atheneum 6
di 09-10
15:00-16:30
voortgangsgesprekken PWS atheneum 6 atheneum 6
vr 25-01
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
wo 12-12
hele dag
OPTIE: Ioniserende Stralen Practicum (locatie: Universiteit Utrecht) atheneum 6
do 09-05
13.30-16.30
CSE examen scheikunde atheneum atheneum 6
vr 23-11
blok 6
sportoriëntatie atheneum 6
ma 01-10 t/m di 02-10
hele dag
veldwerk aardrijkskunde Limburg atheneum 6 (aardrijkskunde)
ma 08-10
excursie GeoFort (klassen ntb) B1a, B1b, B1c
di 09-10
hele dag
excursie Beeldende Vorming B1D en B1G
ma 06-05
excursie GeoFort (klassen ntb) B1d, B1e, B1f
ma 06-05 t/m wo 08-05
Classic Tour brugklassen
do 13-12
10:15-20:15
excursie LO ski reis naar Bottrop H3A,H3B
do 13-12
08:15-17:45
excursie LO ski reis naar Bottrop H3C,H3D,H3E
di 25-09
19:00
informatieavond havo 2 havo 2
di 25-09
19:30
informatieavond havo 3 havo 3
do 04-10
excursie Lille (vertrek Houten 06:45, vertrek Lille 17:45 -> aankomst Houten 21:00/21:30) havo 3
wo 12-12
excursie Ieper havo 3
wo 19-12
08:20-14:30
vakkencarroussel h3 en a3 havo 3 en atheneum 3
ma 18-03 t/m vr 22-03
definitieve profielkeuze H3 en A3 havo 3 en atheneum 3
ma 18-02 t/m vr 22-02
voorlopige profielkeuze H3 en A3 havo 3 en atheneum 3
wo 17-07
inloopdag decanaat i.v.m. vaststelling laatste profielwijzigingen havo 3 en atheneum 3(+)
vr 18-01 t/m do 24-01
start toetsweek 2 (onderbouw, leerjaar 3) havo 3 en atheneum 3(+)
do 24-01
laatste dag toetsweek 2 (onderbouw, leerjaar 3) havo 3 en atheneum 3(+)
ma 28-01
voorlichtingsavond profielkeuze havo 3 (HACO-presentaties) en atheneum 3 en 3+ havo 3 en atheneum 3(+)
vr 01-02 t/m ma 04-02
13:00/15:15
inhaaltoetsen 13.00 en 15.15 (havo 4) havo 4
ma 11-03
excursie Ieper (inhalen H3 vorig schooljaar) havo 4
ma 04-02
13:00/15:15
inhaaltoetsen 13:00 en 15:15 (havo 4) havo 4
di 09-07
11.30-12.30
inzagemoment toetsen havo 4
vr 18-01
Stuvo havo 4 (locatie: Hogeschool Utrecht) havo 4
di 11-12
fietsexcursie Utrecht (levo i.c.m. geschiedenis) havo 4
wo 12-12
Kunstendag (CKV) havo 4
di 09-04
15:00
PWS-pitch havo 4
ma 28-01 t/m vr 01-02
stageweek havo 4 havo 4
wo 31-10 t/m wo 07-11
start toetsweek 1 (na 39 lesdagen) havo 4 en 5, atheneum 4, 5 en 6
do 27-06 t/m do 04-07
start toetsweek 4 na 43 lesdagen (incl. 5 dagen werkweek) havo 4 en 5, atheneum 4, 5 en 6
do 04-07
laatste dag toetsweek 4 (bovenbouw) havo 4 en 5, atheneum 4, 5 en 6
wo 07-11
laatste dag toetsweek 1 havo 4 en 5, atheneum 4, 5 en 6
ma 12-11 t/m wo 14-11
13:00/15:15
inhaaltoetsen ma-di-woe 13.00 en 15.15 (alle leerlingen toetsweek bb) havo 4 en 5, atheneum 4, 5 en 6
do 17-01 t/m do 24-01
start toetsweek 2 (na 39 lesdagen) havo 4 en 5, atheneum 4, 5 en 6
do 24-01
laatste dag toetsweek 2 havo 4 en 5, atheneum 4, 5 en 6
ma 08-04
laatste dag toetsweek 3 (bovenbouw) havo 4 en 5, atheneum 4, 5 en 6
ma 03-06
laatste dag derde afnameperiode rekentoets havo 4 en 5, atheneum 5 en 6
di 29-01 t/m di 05-02
herkansingsaanvraag opent vandaag tot uiterlijk 05 februari 23:59 uur havo 4 en 5, atheneum 5 en 6
di 05-02
23:59
deadline aanmelding herkansing tot 23:59 uur havo 4 en 5, atheneum 5 en 6
ma 27-05 t/m ma 03-06
start derde afnameperiode rekentoets havo 4 en 5, atheneum 5 en 6
wo 05-12
08:30 en 14:15
herkansingen toetsweek 1 (A5, A6 vanaf 08:30 en H4, H5 vanaf 14:15) havo 4, 5, atheneum 5,6
di 13-11 t/m do 22-11
herkansingsaanvraag opent vandaag tot uiterlijk 22 november 23:59 uur havo 4, 5, atheneum 5,6
wo 13-02
08:30 en 14:15
herkansingen toetsweek 2 (H4, H5 vanaf 08:30 en A5, A6 vanaf 14:15) havo 4, 5, atheneum 5,6
do 22-11
23:59
deadline aanmelding herkansing tot 23:59 uur havo 4, 5, atheneum 5,6
ma 06-05 t/m vr 10-05
werkweek A4 en H4 (& uitwisseling Rome A5?) havo 4, atheneum 4
di 09-04
15:00
werkweekbijeenkomst (2) A4 & H4 tijdens mentorles havo 4, atheneum 4
di 05-03
15:00
werkweekbijeenkomst (1) A4 & H4 tijdens mentorles havo 4, atheneum 4
vr 12-07
v.a. 9.00
werken aan handelingsdelen indien deze nog onvoldoende zijn havo 4, atheneum 4 en 5
vr 05-07
hele dag
inhaaltoetsen toetsweek 4 (hele dag) havo 4, atheneum 4 en 5
ma 08-07
inhaaltoetsen toetsweek 4 (ochtend) havo 4, atheneum 4 en 5
ma 08-07
09:00-16:00
sportdag bovenbouw (niet-examenklassen) havo 4, atheneum 4 en 5
di 09-07
13.00-14.00
mentoruur havo 4, atheneum 4 en 5
di 09-07
voor 14.30
voor 14.30 uur indienen herkansingsaanvraag toetsweek 4 havo 4, atheneum 4 en 5
do 11-07
09.00
herkansing toetsen bovenbouw toetsweek 4 (reguliere surveillance) havo 4, atheneum 4 en 5
ma 01-04 t/m ma 08-04
start toetsweek 3 niet-examenklassen (na 40 lesdagen) havo 4, atheneum 4, 5
ma 17-12 t/m wo 19-12
oefenrekentoets voor havo 4 en atheneum 5 havo 4, atheneum 5
wo 13-03
excursie Kröller Muller museum havo 4, atheneum 5
vr 05-07
10:00 en 11:00
startmoment PWS H4 en A5 (H4: 10.00-13.30 en A5: 11:00-14:30) havo 4, atheneum 5
do 18-04
blok 1 en 2
herkansingen H4 en A5 vanaf 08:30 uur havo 4, atheneum 5
do 13-12
blok 6
sportoriëntatie havo 5
vr 10-05
13.30-16.30
CSE examen m&o havo havo 5
di 16-10
voorlichting voor mogelijke opstromers havo 5 naar atheneum 5 havo 5
do 18-10
blok 6
sportoriëntatie havo 5
do 27-09
blok 6
sportoriëntatie havo 5
ma 13-05
13.30-16.30
CSE examen natuurkunde havo havo 5
do 29-11
blok 6
sportoriëntatie havo 5
di 14-05
13.30-16.00
CSE examen Engels havo havo 5
do 20-12
blok 6
sportoriëntatie havo 5
wo 15-05
13.30-16.00
CSE examen Frans havo havo 5
do 16-05
13.30-16.30
CSE examen Nederlands havo havo 5
do 08-11
blok 6
sportoriëntatie havo 5
vr 17-05
13.30-16.30
CSE examen biologie havo havo 5
do 06-12
blok 6
sportoriëntatie havo 5
do 10-01
blok 6
sportoriëntatie havo 5
ma 20-05
09.00-12.00
CSE examen kunst (b/d/d/m/a) havo havo 5
ma 20-05
13.30-16.30
CSE examen economie havo havo 5
wo 03-10
08:30-20:30
excursie aardrijkskunde: water, logistiek en energie... in de aanbieding havo 5
do 04-10
blok 6
sportoriëntatie havo 5
di 21-05
09.00-12.00
CSE examen aardrijkskunde havo havo 5
di 21-05
13.30-16.30
CSE examen scheikunde havo havo 5
do 15-11
blok 6
sportoriëntatie havo 5
vr 05-10
hele dag
praktische toets H5 scheikunde (hele dag) havo 5
wo 10-07
13:00/16:00/19:30
diplomauitreiking in Theater aan de Slinger (havo 5) havo 5
di 09-10
15:00-16:30
werkmiddag PWS havo 5 havo 5
do 09-05
13.30-16.30
CSE examen wiskunde A, B havo havo 5
do 11-10
blok 1 t/m 3
Shakesperience havo 5
do 22-11
blok 6
sportoriëntatie havo 5
do 11-10
blok 6
sportoriëntatie havo 5
vr 10-05
9.00-11.30
CSE examen Duits havo havo 5
di 02-10
09:00-12:00
vrijwilligerswerk Present havo 5 (mentorklas pts)
wo 10-04
laatste lesdag examenklassen havo 5 en atheneum 6
ma 17-06 t/m vr 21-06
CSE Examens tweede tijdvak (definitieve data volgen in maart 2019) havo 5 en atheneum 6
ma 25-03 t/m vr 29-03
start toetsweek 3 examenklassen (na 35 lesdagen) havo 5 en atheneum 6
ma 01-04
inhaaltoetsen examenklassen 13.00 en 15.15 havo 5 en atheneum 6
di 02-04
inhaaltoetsen examenklassen 13.00 en 15.15 havo 5 en atheneum 6
di 02-04
indien herkansingsaanvraag examenklassen opent tot uiterlijk 09 april 23:59 uur havo 5 en atheneum 6
wo 29-05
middag
gala en galabuffet eindexamenleerlingen havo 5 en atheneum 6
di 09-04
deadline inschrijving herkansing examenklassen tot 23:59 uur havo 5 en atheneum 6
ma 15-04
15:30-16:30
bespreken herkansing examenklassen (alleen op afspraak) havo 5, atheneum 6
do 11-04
08:30
examenklassen herkansingen vanaf 08:30 uur havo 5, atheneum 6
di 16-04
12:00
uitreiken akkoordverklaringen SE-cijfers (havo: Leerplein en atheneum: kamer 234) havo 5, atheneum 6
ma 13-05
09.00-12.00
CSE examen geschiedenis havo & atheneum havo 5, atheneum 6
wo 17-04
tot uiterlijk 12:00
inleveren akkoordverklaringen in postbussen bij receptie havo 5, atheneum 6
vr 12-04 t/m wo 08-05
examentrainingen voor H5 en A6 o.b.v. rooster havo 5, atheneum 6
vr 19-10
23:59
inleveren concept PWS voor tussentijdse beoordeling havo 5 en atheneum 6 havo 5, atheneum 6
wo 09-01 t/m vr 11-01
start eerste afnameperiode rekentoets havo 5, atheneum 6
di 08-01
23:59
deadline inleveren PWS ook via Magister uiterlijk 23:59 uur havo 5, atheneum 6
ma 06-05 t/m wo 08-05
examentrainingen voor H5 en A6 o.b.v. rooster havo 5, atheneum 6
vr 08-03
laatste dag tweede afnameperiode rekentoets havo 5, atheneum 6
di 02-10
hele dag
excursie kunst havo 5, atheneum 6
ma 06-05 t/m wo 08-05
facultatieve lessen H5 en A6 havo 5, atheneum 6
di 11-12
hele dag
proefexamens talen gehele dag havo 5, atheneum 6
wo 14-11
19:00
ouderinformatieavond "Help uw kind slagen'' havo 5, atheneum 6
vr 11-01
laatste dag eerste afnameperiode rekentoets havo 5, atheneum 6
do 23-05
13.30-16.00
CSE examen Spaans havo & atheneum havo 5, atheneum 6
do 09-05 t/m do 23-05
start CSE examens (havo & atheneum) havo 5, atheneum 6
wo 06-03 t/m vr 08-03
start tweede afnameperiode rekentoets havo 5, atheneum 6
ma 04-03 t/m vr 08-03
bespreken eindbeoordeling PWS en inleveren cijfers bij de administratie havo 5, atheneum 6
di 05-03
ouderspreekavond (inhaal/uitloop) iedereen
ma 15-07
hele dag
inleveren boeken volgens schema iedereen
ma 10-06
Tweede Pinksterdag iedereen
ma 26-11
23:59
uiterlijk 23:59 uur inschrijven ouderspreekavond iedereen
ma 11-03 t/m vr 15-03
activiteitenweek 3 iedereen
vr 14-06
Loop door Houten iedereen
ma 17-12
ouderspreekavond (3) (uitloop/inhaal) iedereen
do 18-07
9.00
uitreiken rapporten alle leerjaren iedereen
vr 19-07
14.00
start zomervakantie tot en met 1 september 2019 iedereen
ma 15-04
23:59
deadline aanmelden mentorspreekavond 23:59 iedereen
za 20-10 t/m zo 28-10
herfstvakantie iedereen
di 16-04
15:00
(extra ruimte) mentorgesprekken n.a.v. toetsweek bovenbouw iedereen
wo 26-06
verkort lesrooster (6x 40 minuten) i.v.m. studiemiddag personeel iedereen
di 04-12
verkort lesrooster (6x 40 minuten) i.v.m. rapportvergaderingen iedereen
di 04-12
ouderspreekavond (1) iedereen
do 18-04
mentorspreekavond iedereen
ma 01-10 t/m vr 05-10
activiteitenweek 1 iedereen
di 05-02
15:00
(extra ruimte) mentorgesprekken n.a.v. toetsweek bovenbouw iedereen
za 22-12 t/m zo 06-01
kerstvakantie (incl. 1e en 2e Kerstdag en Nieuwjaarsdag) iedereen
vr 19-04
Goede Vrijdag iedereen
za 20-04 t/m zo 05-05
meivakantie (incl. 2e Paasdag, Koningsdag en Bevrijdingsdag) iedereen
do 06-12
ouderspreekavond (2) iedereen
ma 11-02
23:59
uiterlijk 23:59 uur inschrijven ouderspreekavond iedereen
ma 06-05 t/m vr 10-05
activiteitenweek 4 iedereen
ma 10-12 t/m vr 14-12
activiteitenweek 2 iedereen
ma 11-02
verkort lesrooster (6x 40 minuten) i.v.m. studiemiddag iedereen
di 12-02
verkort lesrooster (6x 40 minuten) i.v.m. rapportvergaderingen iedereen
zo 17-02 t/m vr 22-02
musical iedereen
wo 20-02
ouderspreekavond (1) iedereen
vr 22-02
laatste dag musical (t/m vrijdagochtend 22 februari) iedereen
di 20-11
15:00
(extra ruimte) mentorgesprekken n.a.v. toetsweek bovenbouw iedereen
za 23-02 t/m zo 03-03
voorjaarsvakantie iedereen
do 24-01
18:00-21:00
open avond iedereen
vr 25-01
blok 1
lessen blok 1 vervallen iedereen
do 30-05 t/m vr 31-05
Hemelvaart (en dag aansluitend vrij) iedereen
di 09-10
19:30-21:00
informatieavond Zuid-Afrika reis 2019 iedereen
vr 31-05
vrije dag na Hemelvaart iedereen
di 13-11
17:00
vergadering (V)GMR (locatie: Heemlanden) leden (V)GMR
ma 01-04
18:00
vergadering (V)GMR (locatie: Houtens) leden (V)GMR
di 21-05
18:00
vergadering (V)GMR (locatie: Heemlanden) leden (V)GMR
di 13-11
18:00
MR-vergadering leden MR
di 08-01
18:00
MR-vergadering leden MR
di 12-02
18:00
MR-vergadering leden MR
di 19-03
19:00
MR-vergadering leden MR
di 07-05
18:00
MR-vergadering leden MR
di 25-06
18:00
MR-vergadering leden MR
ma 08-10
18:00
MR-vergadering met Raad van Toezicht leden MR en RvT
ma 01-10
18:00
vergadering Raad van Toezicht leden RvT
ma 19-11
18:00
vergadering Raad van Toezicht (locatie: Houtens) leden RvT
ma 04-02
18:00
vergadering Raad van Toezicht (locatie: Heemlanden) leden RvT
vr 15-02
09:00-12:00
schoolbezoek Heemlanden door Raad van Toezicht leden RvT
ma 08-04
18:00
vergadering Raad van Toezicht (locatie: Houtens) leden RvT
ma 17-06
18:00
vergadering Raad van Toezicht (locatie: Heemlanden) leden RvT
ma 04-03
18:00
vergadering vertegenwoordiging Raad van Toezicht en GMR leden RvT en GMR
ma 24-09
19:00
kennismakingsavond brugklasleerlingen (1e groep: B1A-B1B-B1C-B1D-B1E-B1F) leerjaar 1
ma 24-09
19:30
kennismakingsavond brugklasleerlingen (2e groep: B1G-B1H-B1K en B1M ) leerjaar 1
wo 13-03
excursie Beeldende Vorming (3 klassen havo/vwo Wonderkamers) leerjaar 1
ma 01-10 t/m vr 05-10
brugklaskamp leerjaar 1
wo 05-12
Sinterklaas leerjaar 1
vr 15-03
hele dag
volleybaltoernooi 4-4 (hele dag verdeeld over 2 sessies) leerjaar 1
di 11-12
excursie Beeldende Vorming (2 klassen havo/vwo) leerjaar 1
do 11-07
hele dag
inhaaldag brugklassen leerjaar 1
di 07-05
excursie Beeldende Vorming (3 klassen havo/vwo Wonderkamers) leerjaar 1
vr 12-07
08:30-16:00
atletieksportdag (1 groep: 08:30-14:00) leerjaar 1
do 14-03
excursie KIK (in een les) leerjaar 1 (behalve 1A+)
di 05-02
15:00-16:30
trefbaltoernooi onderbouw leerjaar 1 en 2
di 13-11
15:00-16:30
zaalvoetbaltoernooi voor onderbouw leerjaar 1 en 2
di 15-01
15:00-16:30
floorball onderbouw leerjaar 1 en 2
ma 20-05 t/m vr 24-05
CITO-toetsen voor alle klassen leerjaar 1 t/m 3 leerjaar 1 t/m 3
wo 10-07
laatste toetsdag leerjaar 1 t/m 3 leerjaar 1 t/m 3
vr 10-05
excursie Oriëntalis leerjaar 1A+
do 29-11
middag
OPTIE: toneelvoorstelling leerjaar 2
wo 08-05
Artoday kunstendag (BV, muziek, dans, theater) leerjaar 2
di 12-03
hele dag
basketbaltoernooi 3-3 (hele dag, verdeeld in 2 sessies) leerjaar 2
do 09-05
excursie leerjaar 2 naar Joods Amsterdam/NEMO leerjaar 2 (B2A,B2B,B2C)
di 11-12
excursie leerjaar 2 naar Joods Amsterdam/NEMO leerjaar 2 (B2D,B2E,B2F)
wo 12-12
excursie leerjaar 2 naar Joods Amsterdam/NEMO leerjaar 2 (B2G,B2M)
do 13-12
excursie leerjaar 2 naar Joods Amsterdam/NEMO leerjaar 2 (B2H,B2K)
ma 26-11 t/m vr 30-11
uitwisseling Arus Denemarken 3e klas & (uitwisseling Rome A5 of in activiteitenweek 2? ) leerjaar 3
di 25-09
uitreiking certificering EPAS (locatie: Brussel) leerjaar 3
wo 26-09
uitreiking certificering EPAS (locatie: Brussel) leerjaar 3
vr 08-02
deadline invoeren profielkeuze adviezen leerjaar 3 leerjaar 3
ma 14-01 t/m vr 08-02
profielkeuze adviezen leerjaar 3 invoeren in Magister t/m 8 februari leerjaar 3
vr 12-07
sportactiviteit (2x 1 uur) leerjaar 3
di 11-12
excursie Moskee leerjaar 3 (havo,atheneum (+)
do 13-12
excursie Moskee leerjaar 3 (havo,atheneum (+)
di 07-05
excursie Moskee leerjaar 3 (havo,vwo,a+)
do 09-05
excursie Moskee leerjaar 3 (havo,vwo,a+)
di 08-01
15:00-16:30
floorball bovenbouw leerjaar 3 t/m 6
di 19-02
15:00-16:30
trefbaltoernooi bovenbouw leerjaar 3 t/m 6
di 20-11
15:00-16:30
zaalvoetbaltoernooi voor bovenbouw leerjaar 3 t/m 6
ma 05-11
ntb
opleidingenmarkt leerjaar 3,4,5,6
di 20-11
19:30-21:30
Buitenland Buitenkans (locatie: Cals College) leerjaar 4,5,6
di 29-01 t/m do 31-01
13:00/15:15
inhaaltoetsen 13.00 en 15.15 (alle leerlingen toetsweek bb, behalve havo 4) leerjaar 5,6
do 04-07 t/m wo 10-07
start toetsweek onderbouw leerjaren 1 t/m 3
di 16-04
deadline aanmelding herkansing niet-examenklassen tot 23:59 uur leerjaren 1 t/m 4
di 09-04 t/m do 11-04
inhaaltoetsen niet-examenklassen 13.00 en 15.15 leerjaren 1 t/m 4
di 09-04
indien herkansingsaanvraag niet-examenklassen opent tot uiterlijk 16 april 23:59 uur leerjaren 1 t/m 4
ma 15-07
10.00-11.00
inzage en teruggave toetsen leerjaar 1,2,3 leerjaren 1,2,3
do 22-11
uitreiken rapporten onderbouw leerjaren 1,2,3
do 11-07
hele dag
inhaaldag leerjaar 2 en 3 leerjaren 2 en 3
do 27-09
16.00-21.00
bijeenkomst Trimbos (voor leerlingen, op uitnodiging) leerlingen
wo 13-03
19:00-20:30
voorstelling/expo/filmavond Heemlanden Academy leerlingen (+ groep 8)
do 10-01
19:00-20:00
voorlichtingsavond TL4 naar Havo 4 (locatie: College de Heemlanden) leerlingen en ouders TL4
do 17-01
19:00-21:00
scholenmarkt (locatie: Wellantcollege) leerlingen groep 8
ma 10-12 t/m do 13-12
13:00-16:00
open lesmiddagen leerlingen groep 8
wo 12-12
13:00-16:00
GEObattle leerlingen groep 8
di 02-10
15:00
informatiebijeenkomst leerlingenraad (Bibliotheek, Onderdoor 158, ruimte leerlingenraad) leerlingenraad
di 16-10
15:00
kick-off leerlingenraad (Bibliotheek, Onderdoor 158, ruimte leerlingenraad) leerlingenraad
di 05-03
ouderspreekavond intake Lenteschool lenteschool
za 13-04
(3) voortraject Lenteschool (voorlopige planning) lenteschool
di 12-03
15:00-17:00
(1) voortraject Lenteschool (voorlopige planning) lenteschool
ma 22-04 t/m wo 24-04
09:00-15:00
Lenteschool lenteschool
za 23-03
09:30-12:00
(2) voortraject Lenteschool (voorlopige planning) lenteschool
di 12-02
deadline opgeven Lenteschool lenteschool
vr 15-02
selectie deelname Lenteschool bekend en gecommuniceerd lenteschool
wo 10-07
12:00-13:30
kennismakingslunch met leerlingen Houtens mentoren havo 4
do 20-06
v.a. 13:00
kennismakingsmiddag nieuwe leerlingen nieuwe leerlingen
vr 12-04
Shell hockeytoernooi (op inschrijving en/of selectie) ntb
ma 08-07
activiteit voor niet-examenklassen (onder voorbehoud) ntb
vr 07-06
hele dag
Olympic Moves Schoolfinal (basketbal en floorball) ntb
vr 07-06
finale Shell hockeytoernooi ntb
di 09-10
18:30-19:30
terugkomdag Zuid-Afrika reis 2018 op uitnodiging
ma 12-11
n.t.b.
informatieavond aanbod VO voor de hoogbegaafde leerling 2018 ouders en leerlingen PO
ma 26-11
19:00/19:45/20:30
informatieavond met informatiemarkt (locatie: aula) ouders/verzorgers en lln gr 7/8
ma 19-11
19:00/19:45/20:30
informatieavond met informatiemarkt (locatie: aula) ouders/verzorgers en lln gr 7/8

Lessentabel

Bij het maken van het rooster gaan we uit van de leerlingen. In de onderbouw heb je geen tussenuren en proberen we lange dagen zoveel mogelijk te voorkomen. In verband met grote verschillen in pakket en profielkeuze is dat in de bovenbouw niet mogelijk. Door vergaderingen en cursussen voor de docenten ben je op dinsdag meestal vroeger uit. Op deze manier vermijden we lesuitval.

Onze lestijden

We hebben bij ons op school lessen van zeventig minuten. Best lang, maar dan kun je ook heel veel doen. In een les is er zo ruimte voor meer dan alleen onthouden en begrijpen. Je kunt dat wat je geleerd hebt, toepassen en je krijgt beeld van wat het te maken heeft met andere vakken.

Schoolvakanties

Wanneer zijn de schoolvakanties in 2018-2019? Op deze pagina staan alle schoolvakanties en vakantiedagen vermeld voor het schooljaar 2018-2019. Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW) bepaalt de data voor de zomervakantie, meivakantie en kerstvakantie. Scholen voor basisonderwijs en voortgezet onderwijs moeten zich aan deze data houden. Voor de overige schoolvakanties geeft het ministerie adviesdata.