Datumaflopend sorteren Tijd Omschrijving Voor wie?
ma 19-02 t/m vr 23-02
activiteitenweek 3 iedereen
ma 19-02 t/m vr 23-02
voorlopige profielkeuze havo 3, atheneum 3 en 3+
di 20-02
08.30-16.00
projectdag (diverse projecten) atheneum 5 en 5+
di 20-02
09.00-12.30
college neuropsychologie UMC (duur college 10.00-11.30) atheneum 4+ soc. 1 en 2
di 20-02
13.00-14.15
musical (generale repetitite) - nadere info volgt leerlingen groep 8
di 20-02
08.45-10.20
voorlichting Frans (blok 1: A3A, A3C, A3D en blok 2: H3D, H3E, A3F -> locatie Filmzaal) havo 3 en atheneum 3
di 20-02
09.00-13.00
Pluspuntendag (B1H, B1K) B1H, B1K
wo 21-02
10.55-13.45
excursie KiK (Houten) B1C, B1F, B1G, B1H, B1K
wo 21-02
09.00-15.00
excursie Utrecht "Stad in de storm" (geschiedenis) atheneum 4
wo 21-02
blok 3 en 4
musical (start voorstelling 11.30 uur) A3E,A3F,H5A,H5B,H5C,H5D,H5E,H5F
wo 21-02
blok 5 en 6
musical (start voorstelling 14.15 uur) B2A,B2B,B2C,A5A,A5B,A5C,A5D,A5E
wo 21-02
blok 1 en 2
musical (start voorstelling 08.45 uur) B2K,B2M,A3C,A6A,A6B,A6C,A6D,A6E
wo 21-02
13.45-15.00
lezing Cyber Security (OB, locatie: filmzaal) B1A t/m A3F + collega's
wo 21-02
08.45-10.20
voorlichting Frans (blok 1: H3A, H3B, H3C en blok 2: A3B, A3E -> locatie Filmzaal) havo 3 en atheneum 3
do 22-02
v.a. 19.30
musical-galavoorstelling (start voorstelling 19.30 uur) iedereen
do 22-02
09.40-12.10
excursie KiK (Houten) B1A, B1B, B1D, B1E
do 22-02
blok 3 en 4
musical (start voorstelling 11.30 uur) B2D,B2E,B2F,B2G,B2H,H3A,H3B
do 22-02
blok 1 en 2
musical (start voorstelling 08.45 uur) A3A,A3B,A3D,H4A,H4B,H4C,H4D,H4E,H4F
do 22-02
blok 5 en 6
musical (start voorstelling 14.15 uur) H3C,H3D,H3E,A4A,A4B,A4C,A4D,A4E,A4F
do 22-02
09.00-13.00
Pluspuntendag (B2K, B2M, A3E, A3F) B2K, B2M, A3E, A3F
vr 23-02
sportori├źntatie (geen andere activiteiten plannen) atheneum 6
vr 23-02
blok 1 en 2
musical (start voorstelling 08.45 uur) B1A,B1B,B1C,B1D,B1E,B1F,B1G,B1H,B1K
vr 23-02
blok 2 t/m 4 en 5 t/m 6
ISP stralingspracticum (H4NAT1 blok 5 t/m 6 en H4NAT2 blok 2 t/m 4) havo 4 (NAT)
vr 23-02
blok 2-4 en 5-6
ISP stralingspracticum (H4NAT1 blok 5 t/m 6 en H4NAT2 blok 2 t/m 4) havo 4 (NAT)
ma 26-02 t/m zo 04-03
voorjaarsvakantie iedereen
ma 05-03
18.00
MR-vergadering + Raad van Toezicht medewerkers
ma 05-03
U-talentdag atheneum 5+
ma 05-03 t/m vr 09-03
uitwisseling scholen Rome -> College de Heemlanden atheneum 4 en 5
ma 05-03
09.30-11.30
demo practicum scheikunde atheneum 5 groep 1 (resp. groep 2, 3 en 4) atheneum 5
ma 05-03
13.30-15.30
demo practicum scheikunde atheneum 5 groep 1 (resp. groep 2, 3 en 4) atheneum 5
di 06-03
blok 1 t/m 6
excursie beeldende vorming: Afrika museum B1F, B1C, B1A
di 06-03
blok 1 en 2
aardrijkskunde Olympiade 2018 havo 5, atheneum 5 en 6
di 06-03 t/m wo 07-03
08.00-08.00
Hongernacht iedereen
do 08-03
voor 23.00
uiterste inlevermoment PWS inschrijvingen atheneum 5
ma 12-03 t/m vr 16-03
bespreken eindbeoordeling PWS en inleveren cijfers bij de administratie havo 5 en atheneum 6
ma 12-03
19.30-20.30
informatieavond ontwikkelingsreis Zuid-Afrika 2019 (locatie: aula) iedereen
di 13-03
15.30-17.00
voortraject Lenteschool deelnemers Lenteschool
di 13-03
15.00-15.40
voorbereiding werkwerken tijdens mentorlessen H4/A4 havo 4, atheneum 4
di 13-03
hele dag
basketbaltoernooi leerjaar 2
do 15-03
hele dag
volleybaltoernooi 4-4 leerjaar 1
do 15-03
rekentoets 2e herkansing havo 5 en atheneum 6
vr 16-03
rekentoets 2e herkansing havo 5 en atheneum 6
ma 19-03 t/m vr 23-03
internationalisering / uitwisseling vanuit Denemarken en Frankrijk havo 3, atheneum 3 en 3+
ma 19-03 t/m vr 23-03
invoeren definitieve profielkeuze havo 3 en athe havo 3, atheneum 3 en 3+
ma 19-03 t/m vr 23-03
hele dag
uitwisseling Nevers A3E
di 20-03
schrijver in de klas (Nederlands) leerjaren 1 en 1+
di 20-03
15.30-17.00
voortraject Lenteschool deelnemers Lenteschool
do 22-03
v.a. 13.30 uur
studiemiddag (verkort rooster) iedereen
vr 23-03 t/m do 29-03
toetsweek 3 bovenbouw havo 4 en 5, atheneum 4, 5 en 6
di 27-03
U-talentdag atheneum 5+
vr 30-03 t/m ma 02-04
Paasweekeinde iedereen
ma 02-04
Tweede Paasdag iedereen
di 03-04
hele dag
extra dag toetsweek 3 (bedoeld als uitloop) Havo 4, Atheneum 4 en 5
di 03-04 t/m do 05-04
inhaaltoetsen Havo 4 en 5, Atheneum 4, 5 en 6
di 03-04 t/m di 10-04
tot 23.00
indienen herkansingsaanvraag H4,5, A5,6 tot uiterlijk 23.00 uur havo 5 en atheneum 6
di 03-04
v.a. 15.00
H5, A6 PWS evaluatie bijeenkomst begeleiders PWS havo 5 en atheneum 6
di 03-04
cijferperiode 4 (van 3 april t/m juni 2018) iedereen
do 05-04
U-talent getuigschrift uitreiking atheneum 6+
vr 06-04
hele dag
fietsexcursie aardrijkskunde Utrecht havo 4 en atheneum 5
ma 09-04 t/m di 10-04
U-talentdag atheneum 5+
ma 09-04 t/m vr 13-04
uitwisseling College de Heemlanden -> Rome atheneum 4 en 5
ma 09-04
15.30-17.30
bijeenkomst Onderwijscommunity Houten, locatie: College de Heemlanden medewerkers po en vo
di 10-04
voor 23.00
uiterlijk inschrijven mentorspreekavond iedereen
di 10-04
hele dag
bedrijvendag atheneum 5 atheneum 5
di 10-04
15.30-17.00
voortraject Lenteschool deelnemers Lenteschool
di 10-04
blok 6
PWS-pitch havo 4
di 10-04
voor 23.00
deadline voor indienen herkansingsaanvraag H4, H5, A5, A6 (tot uiterlijk 23.00 uur) H4, H5, A5, A6
do 12-04
uitreiken rapporten onderbouw leerlingen leerjaren 1,2,3
do 12-04
v.a. 13.30
studiemiddag Toetsbeleid iedereen
do 12-04
uiterste inleverdatum PWS inschrijving havo 4
do 12-04
verkort rooster (6 lessen van 40 minuten) i.v.m. studiemiddag iedereen
vr 13-04
feest leerjaar 2 leerjaar 2
vr 13-04
hele dag
herkansingen toetsweek 3 havo 5 en atheneum 6
vr 13-04
hele dag
Shell hockeytoernooi (op inschrijving en/of selectie, tijdstip wisselt per locatie)
zo 15-04 t/m wo 18-04
U-talent excursie atheneum 5+
ma 16-04 t/m vr 20-04
examentrainingen havo 5 en atheneum 6
ma 16-04
18.30 - 21.30
mentorspreekavond iedereen
di 17-04 t/m do 19-04
inhaaltoetsen onderbouw onderbouw
di 17-04
voor 23.00
cijfers inleveren havo 5 en atheneum 6 havo 5 en atheneum 6
di 17-04
hele dag
verkort rooster (6 lessen van 40 minuten) i.vm. rapportvergadering alle leerjaren
di 17-04
15.00-15.40
voorbereiding werkwerken tijdens mentorlessen H4/A4 havo 4, atheneum 4
wo 18-04
herkansingen havo 4 en atheneum 5 havo 4 en atheneum 5
do 19-04
v.a. 17.00
BBQ eindexamenklassen havo 5 en atheneum 6
do 19-04
v.a. 15.45
toetsinzage herkansingen eindexamenklassen om 15.45 uur (alleen op afspraak) havo 5 en atheneum 6
vr 20-04
hele dag
facultatieve lessen voor H5, A6 havo 5 en atheneum 6
za 21-04 t/m zo 06-05
meivakantie (incl. Koningsdag) iedereen
ma 23-04
09.30-15.00
Lenteschool dag 1 deelnemers Lenteschool
di 24-04
09.30-15.00
Lenteschool dag 2 deelnemers Lenteschool
do 26-04
09.30-15.00
Lenteschool dag 3 deelnemers Lenteschool
ma 07-05
v.a. 12.00
ophalen cijferlijsten bij de administratie vanaf 12.00 havo 5 en atheneum 6
ma 07-05 t/m wo 09-05
examentrainingen havo 5 en atheneum 6 havo 5 en atheneum 6
di 08-05
voor 12.00
cijferlijsten H5, A6 retour bij administratie havo 5 en atheneum 6
di 08-05
hele dag
excursie Kunst havo 4 en atheneum 5 (Kunst)
wo 09-05
09.00-13.00
Pluspuntendag (A3E, A3F) -> onder voorbehoud A3E, A3F
do 10-05 t/m vr 11-05
Hemelvaart iedereen
ma 14-05 t/m vr 18-05
activiteitenweek 4 iedereen
ma 14-05
excursie aardrijkskunde GEO FORT Herwijnen B1D, B1E
ma 14-05 t/m vr 18-05
werkweek vierde leerjaar havo 4, atheneum 4 en 4+
ma 14-05
13.30-16.30
CSE Examen Wiskunde A,B,C Atheneum atheneum 6
ma 14-05
13.30-16.30
CSE Examen Natuurkunde Havo havo 5 en atheneum 6
ma 14-05 t/m za 19-05
excursie Madrid atheneum 3+
ma 14-05
09.00-13.00
Pluspuntendag (B1H, B1K) B1H, B1K
di 15-05
13.30-16.00
CSE Examen Engels Havo havo 5
di 15-05
hele dag
excursie JHM / NEMO Amsterdam B2B, B2C
di 15-05
hele dag
excursie beeldende vorming: Wonderkamers Den Haag B1K, B1E
di 15-05
13.30-16.00
CSE Examen Frans Atheneum atheneum 6
di 15-05
9.00-12.00
CSE Examen Geschiedenis Atheneum atheneum 6
di 15-05
voorlichtingsavond op Houtens voor opstromers naar de Heemlanden Houtens
di 15-05
hele dag
excursie moskee havo 3, atheneum 3 en 3+
di 15-05
09.00-13.00
Pluspuntendag (B2K, B2M) B2K, B2M
wo 16-05
hele dag
Kunstendag leerjaar 2 leerjaar 2
wo 16-05
9.00-12.00
CSE Examen Filosofie Havo havo 5
wo 16-05
hele dag
excursie moskee havo 3, atheneum 3 en 3+
wo 16-05
13.30-16.00
CSE Examen Engels Atheneum atheneum 6
wo 16-05
9.00-12.00
CSE Examen Maatschappijwetenschappen Atheneum atheneum 6
do 17-05
excursie aardrijkskunde naar Amersfoort Atheneum atheneum 2 (geen +)
do 17-05
13.30-16.30
CSE Examen Scheikunde Atheneum atheneum 6
do 17-05
13.30-16.30
CSE Examen Nederlands Havo havo 5
vr 18-05
13.30-16.30
CSE Examen Economie Havo havo 5
vr 18-05
13.30-16.30
CSE Examen Nederlands Atheneum atheneum 6
vr 18-05
9.00-11.30
CSE Examen Duits Havo havo 5
vr 18-05
hele dag
excursie JHM / NEMO Amsterdam B2A, B2H
vr 18-05
hele dag
eventuele finale Shell hockeytoernooi
di 22-05
9.00-11.30
CSE Examen Duits Atheneum atheneum 6
di 22-05
13.30-16.00
CSE Examen Frans Havo havo 5
di 22-05
9.00-12.00
CSE Examen Aardrijkskunde Havo havo 5
di 22-05
13.30-16.30
CSE Examen Biologie Atheneum atheneum 6
wo 23-05
9.00-12.00
CSE Examen Kunst Havo havo 5
wo 23-05
13.30-16.30
CSE Examen Economie Atheneum atheneum 6
wo 23-05
13.30-16.30
CSE Examen M&O Havo havo 5
do 24-05
13.30-16.30
CSE Examen Wiskunde A, B Havo havo 5
do 24-05
13.30-16.30
CSE Examen Natuurkunde Atheneum atheneum 6
do 24-05
9.00-12.00
CSE Examen Aardrijkskunde Atheneum atheneum 6
vr 25-05
9.00-12.00
CSE Examen Maatschappijwetenschappen Havo havo 5
vr 25-05
13.30-16.30
CSE Examen M&O Atheneum atheneum 6
vr 25-05
13.30-16.30
CSE Examen Scheikunde Havo havo 5
zo 27-05 t/m wo 30-05
U-talent excursie atheneum 5+
ma 28-05
13.30-16.30
CSE Examen Biologie Havo havo 5
ma 28-05
9.00-12.00
CSE Examen Kunst Atheneum atheneum 6
ma 28-05 t/m vr 01-06
CITO-toetsen leerjaren 1, 2 en 3
di 29-05
13.30-16.00
CSE Examen Spaans Atheneum atheneum 6
wo 30-05
hele dag
excursie geschiedenis naar Ieper havo 3
do 31-05
v.a. 17.00
GALA eindexamenleerlingen havo 5 en atheneum 6
zo 03-06 t/m zo 10-06
hele dag
Taiz├ę-reis bij inschrijving leerlingen v.a. 15 jaar
di 05-06
hele dag
optie: excursie Lille A3E
wo 06-06 t/m ma 11-06
rekentoets 3e herkansing havo 5/atheneum 6 en 1e toets havo 4 en atheneum 5 havo 4 en 5, atheneum 5 en 6
do 07-06
rekentoets 3e herkansing havo 5/atheneum 6 en 1e toets havo 4 en atheneum 5 havo 4 en 5, atheneum 5 en 6
vr 08-06
rekentoets 3e herkansing havo 5/atheneum 6 en 1e toets havo 4 en atheneum 5 havo 4 en 5, atheneum 5 en 6
vr 08-06
hele dag
Olympic Moves Schoolfinal (basketbal en floorball) geplaatste teams
ma 11-06
rekentoets 3e herkansing havo 5/atheneum 6 en 1e toets havo 4 en atheneum 5 havo 4 en 5, atheneum 5 en 6
di 12-06
hele dag
excursie Burgers Zoo Arnhem (in het kader van biologie programma) leerjaren 1 en 2 + mentoren
wo 13-06
15.45
(voorlopig) gezakte leerlingen met mentoren in Leerplein havo 5 en atheneum 6
wo 13-06
16.30
examenleerlingen welkom op school in de aula havo 5 en atheneum 6
wo 13-06
8.00
Nul-term examens 1e tijdvak havo 5 en atheneum 6
wo 13-06
v.a. 12.00
uitslagvergaderingen havo 5 en atheneum 6
wo 13-06
15.00
uitslag eindexamens (mentoren bellen alle kandidaten) havo 5 en atheneum 6
vr 15-06
optie: Fancy Fair iedereen
ma 18-06 t/m vr 22-06
hele dag
CSE Examens tweede tijdvak havo 5 en atheneum 6
ma 18-06
U-talent eindgesprekken atheneum 5+
di 19-06
laatste lesdag leerlingen bovenbouw leerjaren 4 en 5
di 19-06
U-talent communitydag atheneum 5+
di 19-06
18.00-20.00
MR-vergadering medewerkers
wo 20-06 t/m wo 27-06
toetsweek 4 Bovenbouw havo 4, atheneum 4 en 5 havo 4, atheneum 4 en 5
wo 27-06 t/m di 03-07
indienen herkansingsaanvraag toetsweek 4 havo 4, atheneum 4 en 5
wo 27-06
laatste lesdag leerjaar 1 en 2 leerjaren 1 en 2
do 28-06
toetsweek 4: onderbouw start klassen havo 3, atheneum 3 en 3+ havo 3, atheneum 3 en 3+
do 28-06 t/m wo 04-07
toetsweek 4: leerjaren 1 en 2 leerjaren 1 en 2
do 28-06
hele dag
mentoruitje leerjaar 1
do 28-06
hele dag
mentoruitje atheneum 4
do 28-06
PWS startmoment H4 en A5 havo 4 en atheneum 5
do 28-06
v.a. 14.30
BBQ atheneum 5 atheneum 5
vr 29-06 t/m di 03-07
10.00-14.30
indienen herkansingsaanvraag toetsweek 4 havo 4, atheneum 4 en 5
vr 29-06
8.00
bekendmaking normen CSE tweede tijdvak havo 5 en atheneum 6
vr 29-06 t/m ma 02-07
9.00 en 11.30
inhaaltoetsen Toetsweek 4 havo 4, atheneum 4 en 5
ma 02-07
hele dag
inhaaltoetsen Toetsweek 4 havo 4, atheneum 4 en 5
ma 02-07
09.00-16.00
sportdag bovenbouw (havo 4, atheneum 4 en 5) havo 4, atheneum 4 en 5
di 03-07
9.30-10.30
inzagemoment toetsen atheneum 4
di 03-07
10.30-11.30
inzagemoment toetsen atheneum 5
di 03-07
11.30-12.30
inzagemoment toetsen havo 4
di 03-07
13.00-14.00
mentoruur havo 4, atheneum 4 en 5
di 03-07
voor 15.00
voor 14.30 uur Indienen herkansingsaanvraag toetsweek 4 havo 4, atheneum 4 en 5
di 03-07
laatste toetsdag brugklassen leerjaar 1
wo 04-07
laatste toetsdag leerjaar 2 en 3 leerjaar 2, havo 3, atheneum 3 en 3+
wo 04-07
inloopdag decanaat i.v.m. vaststelling laatste profielwijzigingen havo 3, atheneum 3 en 3+
wo 04-07
19.30
diplomauitreiking in Theater aan de Slinger (A6, hoofdprofiel NG) atheneum 6 (NG)
wo 04-07
16.00
diplomauitreiking in Theater aan de Slinger (A6, hoofdprofiel NT) atheneum 6 (NT)
wo 04-07
13.00
diplomauitreiking in Theater aan de Slinger (A6, EM + CM) atheneum 6 (EM + CM)
wo 04-07
hele dag
inhaaldag brugklassen leerjaar 1
wo 04-07
12.00-13.30
kennismakingslunch met leerlingen Houtens mentoren havo 4
do 05-07
hele dag
sportdag brugklassen leerjaar 1
do 05-07
hele dag
inhaaldag leerjaar 2 en 3 leerjaren 2 en 3
do 05-07
16.00
diplomauitreiking in Theater aan de Slinger havo 5C en 5D
do 05-07
19.30
diplomauitreiking in Theater aan de Slinger havo 5E en 5F
do 05-07
13.00
diplomauitreiking in Theater aan de Slinger havo 5A en 5B
do 05-07
09.00
herkansing toetsen bovenbouw toetsweek 4 havo 4, atheneum 4 en 5
vr 06-07
hele dag
sportdag en mentoruitje leerjaren 2 en 3
vr 06-07
v.a. 9.00
werken aan handelingsdelen indien deze nog onvoldoende zijn havo 4
vr 06-07
11.30-16.00
sportactiviteit leerjaar 3 (H3: 11.30-13.30 en A3: 14.00-16.00) havo 3 en atheneum 3 en 3+
vr 06-07
08.30-16.00
atletieksportdag (2 groepen: 08.30-12.00 en 12.30-16.00) leerjaar 1
ma 09-07 t/m di 10-07
hele dag
inleveren boeken volgens schema iedereen
ma 09-07
10.00-11.00
inzage en teruggave toetsen leerjaar 1,2,3 leerjaren 1,2,3
wo 11-07
10.00-19.00
optie: excursie wereldburgerschap onderbouw (Amsterdam) leerjaren 1 en 2
do 12-07
9.00
uitreiken rapporten alle leerjaren iedereen
vr 13-07
14.00
start zomervakantie tot en met 26 augustus 2018 iedereen

Lessentabel

Bij het maken van het rooster gaan we uit van de leerlingen. In de onderbouw heb je geen tussenuren en proberen we lange dagen zoveel mogelijk te voorkomen. In verband met grote verschillen in pakket en profielkeuze is dat in de bovenbouw niet mogelijk. Door vergaderingen en cursussen voor de docenten ben je op dinsdag meestal vroeger uit. Op deze manier vermijden we lesuitval.

Onze lestijden

We hebben bij ons op school lessen van zeventig minuten. Best lang, maar dan kun je ook heel veel doen. In een les is er zo ruimte voor meer dan alleen onthouden en begrijpen. Je kunt dat wat je geleerd hebt, toepassen en je krijgt beeld van wat het te maken heeft met andere vakken.

Schoolvakanties

Wanneer zijn de schoolvakanties in 2017-2018? Op deze pagina staan alle schoolvakanties en vakantiedagen vermeld voor de rest van het schooljaar. Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW) bepaalt de data voor de zomervakantie, meivakantie en kerstvakantie. Scholen voor basisonderwijs en voortgezet onderwijs moeten zich aan deze data houden. Voor de overige schoolvakanties geeft het ministerie adviesdata.